Opis kluba

Klub študentov Lendava – A Lendvai Egyetemisták Klubja(v nadaljevanju KŠL-LEK) je nepolitično društvo, prostovoljno združenje fizičnih oseb, ki v okviru društva zadovoljuje potrebe študentov in dijakov na območju upravne enote Lendava. Svoje poslanstvo je uspešno opravljal že v preteklosti, močan dejavnik mladinske in natančneje študentske populacije pa predstavlja v domačem okolju tudi danes, saj pomembno prispeva k izobraževalnemu in družabnemu življenju. Njegov namen je ustvarjati pisano paleto aktivnosti in ugodnosti za svoje člane in zastopati njihova stališča. V okviru društva deluje tudi dijaška sekcija Kluba študentov Lendava. Društvo se lahko vključi v druge tovrstne organizacije in zveze društev v državi in tujini. Prav tako sodeluje z drugimi, po dejavnosti podobnimi društvi.

Uradne ure

Mansarda
Mlinska ulica 5, 9220 Lendava

• Pon – Pet: 10:00 – 19:00
  • Sob: 9:00 – 13:00

Naslov

• KLUB ŠTUDENTOV LENDAVA – A LENDVAI EGYETEMISTÁK KLUBJA
  • Mlinska ulica 5
  • 9220 Lendava – Lendva

Nameni in cilji društva

• predstavljati študente občine Lendava v Sloveniji in tujini,
  • povezovanje s tovrstnimi organizacijami v Sloveniji in tujini,
  • skrbeti za dobrobit študentov na socialnem, kulturnem športnem in drugih področjih,
  • seznanjati študente s svojimi pravicami in se boriti za upoštevanje le-teh,
  • opravljanje drugih nalog na podlagi sklepov svojih organov.

Članstvo

Član Kluba študentov Lendava (KŠL) je lahko vsak, ki ima stalno prebivališče v Upravni enoti Lendava in ima v tekočem študijskem letu status študenta. Za včlanitev v KŠL potrebuješ izpolnjeno pristopno izjavo (dobiš jo na uradnih urah na sedežu kluba ali jo natisneš TUKAJ) in originalno potrdilo o vpisu. Vse to prineseš na sedež kluba ali pošlješ na naslov: Klub študentov Lendava, Ulica Lajcsija Pandurja 1, 9220 Lendava.

Vodstvo

Upravni odbor:

• – predsednik:Huso Jusić

Kontakt: 040/561-854
Email: jusic.huso@gmail.com

• – podpredsednik: Simon Sekereš
    • – tajnica: Lea Žižek
    • – blagajničarka: Nina Petkovič
    • – član: Rebeka Ščernjavič
    • – član: Filip Kolenko

Nadzorni odbor:

• – Mitja Süč
    • – Tjaša Vučko
    • – Elisa Halas

Disciplinsko razsodišče:

• – Matej Magyar
    • – Patrik Adorjan
    • – Erik Gal

Ugodnosti

V vodstvu kluba se po svojih najboljših močeh trudimo, da bi vsi naši člani lahko koristili razne ugodnosti, kot so:

• – brezplačno nezgodno zavarovanje pri Vzajemni,
  • – rekreacija: odbojka, badminton, bowling, popusti pri vstopnicah za določene prireditve, subvencionirane cene jadranja in smučanja,
  • – ob včlanitvi prejme vsak član klubsko majico in še veliko več.

Pravni akti