Klub študentov Lendava – A Lendvai Egyetemisták Klubja(v nadaljevanju KŠL-LEK) je nepolitično društvo, prostovoljno združenje fizičnih oseb, ki v okviru društva zadovoljuje potrebe študentov in dijakov na območju upravne enote Lendava. Svoje poslanstvo je uspešno opravljal že v preteklosti, močan dejavnik mladinske in natančneje študentske populacije pa predstavlja v domačem okolju tudi danes, saj pomembno prispeva k izobraževalnemu in družabnemu življenju. Njegov namen je ustvarjati pisano paleto aktivnosti in ugodnosti za svoje člane in zastopati njihova stališča. V okviru društva deluje tudi dijaška sekcija Kluba študentov Lendava. Društvo se lahko vključi v druge tovrstne organizacije in zveze društev v državi in tujini. Prav tako sodeluje z drugimi, po dejavnosti podobnimi društvi.

Uradne ure

Mansarda
Mlinska ulica 5, 9220 Lendava

• Pon – Pet: 10:00 – 19:00
  • Sob: 9:00 – 13:00 info

Naslov

• KLUB ŠTUDENTOV LENDAVA – A LENDVAI EGYETEMISTÁK KLUBJA
  • Mlinska ulica 5
  • 9220 Lendava – Lendva

Nameni in cilji društva

• predstavljati študente občine Lendava v Sloveniji in tujini,
  • povezovanje s tovrstnimi organizacijami v Sloveniji in tujini,
  • skrbeti za dobrobit študentov na socialnem, kulturnem športnem in drugih področjih,
  • seznanjati študente s svojimi pravicami in se boriti za upoštevanje le-teh,
  • opravljanje drugih nalog na podlagi sklepov svojih organov.